حضور بیش از 20 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اربعین

افراد آنلاین

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کانال های ما در شبکه های اجتماعی

حضور بیش از 20 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اربعین

یکشنبه, 06 آبان 1397 ساعت 06:10 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  گفت: بیش از 20 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اربعین امسال شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد رشت، دکتر رضا نصیری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در پانزدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، گفت : دانشگاه ها مرکز تحولات بوده و مقام معظم رهبری و امام (ره) بر این نکته تاکید دارند و داشتند. دانشگاه محل کارسازی و نیروسازی در حوزه های مختلف برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی از مجرب ترین و قوی ترین مدیران بهره مند خواهیم بود، افزود: سعی کردیم قوی ترین و بهترین اساتید را شناسایی کنیم تا مسئولیت فرهنگی واحدهای دانشگاهی را بر عهده بگیرند.

دکتر نصیری با بیان اینکه بالغ بر 20 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اربعین امسال شرکت می کنند، اظهار داشت: امسال یک میلیون تومان با بازپرداخت 20 ماهه به متقاضیان وام پرداخت می شود و تمام امکانات واحدهای دانشگاهی از جمله خوابگاه ها در اختیار دانشجویان است.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هر واحد دانشگاهی باید یک مسجد داشته باشد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیش از 150 مسجد استاندارد و درجه یک در واحدهای خود دارد که در این راستا باید یکی از راهبرد های اساسی ، موضوع نماز و اهل بیت (ع) باشد.

دیدار با خانواده نخستین شهید مدافع حرم استان گیلان

دکتر نصیری به همراه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با خانواده امیررضا علیزاده شهید مدافع حرم دیدار و گفت وگو کردند.

وی در این دیدار با بیان اینکه به برکت خون شهدای مدافع حرم، همچنان محور مقاومت پابرجاست، گفت: از روی احساس قلبی برای بهره وری از نورانیت خانواده شهدا به خدمت شما رسیدیم، شما شفیع و شهید بزرگی دارید و برای همه ما دعا فرمایید.

دکتر نصیری با تقدیر از پدر شهید علیزاده اظهار داشت: باعث افتخار است که یاد شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم را زنده بداریم و همه باید قدردان این عزیزان باشیم.

 

خواندن : 551 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 • ایمیل دانشگاه

   

  روابط عمومی:     

  حوزه ریاست:     

 • آدرس دانشگاه

  استان یزد،  شهرستان خاتم

  هرات، خیابان شهید بهشتی

  کد پستی:                   15677-89881

 • تلفن های دانشگاه

  آموزش:                 32570444-035

  مالی:                     32570445-035

  فکس:                    32571600-035